Aktualności

 • Spotkanie opłatkowe 2018

  Spotkanie opłatkowe 2018

               20 grudnia 2018r miało miejsce spotkanie opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie dzieci naszej szkoły, nauczyciele, rodzice, pani Dyrektor A. Malinowska, przedstawiciel UMiG - inspektor d.s oświaty M. Klimowicz oraz zaproszone osoby samotne. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia jasełek, które zostało przygotowane przez dzieci pod kierunkiem p. B. Olszewskiej.  Swoje przedstawienie młodzi artyści przedstawili bardzo subtelnie i z wielką wrażliwością. Każdy mógł odnaleźć jakąś cząstkę siebie; wszyscy stali się poniekąd nie tylko widzami, ale uczestnikami i świadkami Bożego Narodzenia. Wszyscy włączyli się w śpiew kolęd. Całość ubogaciła piękna dekoracja przygotowana na tę okoliczność. Na zakończenie zaśpiewano kolędę: „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Pani Dyrektor mgr A. Malinowska złożyła wszystkim życzenia, życząc całej rodzinie szkolnej, rodzicom i wszystkim gościom wiele miłości i radości z okazji zbliżających się Świąt. W imieniu Burmistrza i swoim życzenia złożył p. inspektor M. Klimowicz.

   Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości – odczytanie ewangelii i łamanie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń. Następnie przeszliśmy do  sali, aby symbolicznie spożyć przygotowane potrawy. Przy słuchaniu kolęd i miłych rozmowach radowaliśmy się tym szczególnym dniem

 • Spotkanie z Mikołajem w Operze i Filharmonii Podlaskiej

  Spotkanie z Mikołajem w Operze i Filharmonii Podlaskiej
  05.12.2018

     02 grudnia 2018r wybraliśmy się na spotkanie z Mikołajem. Już po raz szósty, na zaproszenie Konsula Honorowego Republiki Finlandii Andrzeja Parafiniuka do Białegostoku, przyjechał prawdziwy Mikołaj. W trakcie swojej wizyty Mikołaj z Rovaniemi spotkał się m.in. dziećmi będącymi pod opieką Fundacji im. Rodziny Czarneckich oraz z innymi dziećmi. Dzięki podlaskim przedsiębiorcom ponad 700 dzieci  mogło poznać Mikołaja i otrzymać od niego prezenty. Upominki zostały wręczone w Operze i Filharmonii Podlaskiej. W organizację tego dnia  zaangażowały się Opera i Filharmonia Podlaska oraz studenci  Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Białymstoku. Obejrzeliśmy Jasełka oraz pokaz iluzjonisty. Pełni  radości i zadowolenia wróciliśmy do domów. Dziękujemy

 • Dzień Misia

  Dzień Misia
  28.11.2018

   W środe w przedszkolu odbył sie dzień Pluszowego Misia. Zajęcia rozpoczęliśmy od uszycia misiów. Wysłuchaliśmy Histori powstania Święta pluszowego Misia.Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Zasiedliśmy do stołu, były ciepłe gofry z bitą śmietaną. Następnie wysłuchały wiersza pt."Naprawiamy misia" dzieci rozmawiały na temat poszanowania zabawek, odgadły też też zagadki z głównym bohaterem spotkania. nauczyły się zabawy pt: "Niedźwiadek". Rozpoczęła sie zabawa na dobre ze swoim ukochanym misiem przy piosence" Jadą, jadą misie. W szyciu misiów swoje pociechy wspierały mamy, bez których ten dzień nie byłby tak szczególny.

 • Andrzejki

  Andrzejki

          W środę 28 listopada odbyła sie impreza andrzejkowa. Zebrani w sali wysłuchali kilka ciekawostek i tradycji związanych  ze zwyczajami i wigilią św Andrzeja.. Rozpoczęliśmy zabawę m.in odbył sie konkurs piosenki, lanie wosku, przekładanie butów. Zabawy i wróżby andrzejkowe przeplatane były wesołą i skoczną, taneczną i dyskotekową  muzyką. Wszyscy sie świetnie bawili.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej
  16.10.2018

  Uroczysty apel miał miejsce 16 pażdziernika.Na tę uroczystość przybył ks proboszcz. Uczniowie w dowód wdzięczności swoim nauczycielom przygotowali montaż słowno-muzyczny. Piękne róże wręczone wszystkim pracownikom szkoły były wyrazem podziękowania za trudną i ciężką pracę. P. dyrektor A. Malinowska nagrodziła pracę swoich pracowników nagrodą Dyrektora Szkoły.

 • Pasowanie na ucznia kl I

  Pasowanie na ucznia kl I
  16.10.2018

            Ślubowanie  klas pierwszych to niezwykła uroczystość szkolna. Zwłaszcza pierwszoklasiści oczekują na nią z niecierpliwością. Jest to ogromne przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce  16 października 2018 r. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.  Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonała  dyrektor szkoły – Agata  Malinowska. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności  uczniowskiej Szkoły Podstawowej  w Boguszewie. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

   

 • Naród ma jeden dom -Ojczyznę

  Naród ma jeden dom -Ojczyznę
  14.10.2018

  14 października nasi uczniowie wzięli aktywny udział w podsumowaniu projektu „Naród ma jeden dom – Ojczyznę. 1918 – 2018”, który był realizowany przez nasze sołectwo. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. Celebrowaną przez księdza Proboszcza G. Nienałtowskiego, ks. Kanonika T. Horosza i byłego ks. Proboszcza  M. Wojszko. Zgromadzeni mieszkańcy i goście modlili się za Ojczyznę. Następnie przeszliśmy na plac świetlicy wiejskiej, gdzie został odsłonięty i poświęcony pomnik ku czci 100-tnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasi uczniowie przygotowali krótką, ale bardzo wymowną część artystyczną. Swoją inaugurację miał także nasz nowopowstały zespół ludowy „Boguszewianki”. To właśnie powstanie zespołu i pomnika było główną myślą w/w projektu. W dalszej części przeszliśmy do świetlicy, gdzie delektowaliśmy się przygotowanym przez nasze kochane panie bigosem  i innymi smakołykami. Był dalszy występ zespołu i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Myślę, że to była wspaniała lekcja patriotyzmu dzieciom i dorosłym

 • VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

  VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
  28.09.2018

  Dnia 28.09.2018 obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole. Jest to akcja na skalę światową . Przystąpiło do niej ponad 4299 szkół w Polsce . Celem tej akcji jest min. propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki , przypomnienie sobie tabliczki mnożenia w przyjemny sposób.  Hasło akcji : Młodsi sprawdzają , czy starsi tabliczkę mnożenia znają. Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się cały tydzień do tego dnia. Przypominali sobie tabliczkę mnożenia   poprzez gry,  ćwiczenia interaktywne oraz schody tabliczki mnożenia. Najlepsi zostali wybrani do Patrolu Egzaminacyjnego. Akcja rozpoczęła się od  odpytywania nauczycieli  i pracowników szkoły. Następnie Patrol wyszedł w teren i odpytywał napotkanych w sklepie mieszkańców Boguszewa.

  Uczniom bardzo  podobał się taki dzień w szkole

 • Początek Roku Szkolnego 2018/19

  Początek Roku Szkolnego 2018/19
  03.09.2018

  Wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania uczniowie  stawili się 03września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19. Wcześniej wszyscy razem z rodzicami uczestniczyliśmy we mszy św sprawowaną przez proboszcza ks G. Nienałtowskiego. Nauczyciele oraz pani dyrektor – Agata Malinowska szczególnie ciepło powitali tegorocznych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną i otrzymali z rąk p. dyrektor zeszyt i długopis.Tegoroczni ósmoklasiści zakończą swoją edukację w podstawówce egzaminem. Wiele nowych wyzwań czeka również naszych czwartoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap edukacyjny. Uczniowie otrzymali także odblaski, aby mogły bezpiecznie dotrzeć do szkoły i wrócić do domu. Nastepnie uczniowie udali sie do klas na spotkanie z wychowawcą, zapoznali sie z rozkładem lekcji. Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był udany i pełen niezapomnianych chwil!

 • Zakończenie roku szkolnego 2017/18

  Zakończenie roku szkolnego 2017/18
  22.06.2018

  Mszą świętą dziękczynną w kościele rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego2017/18. Eucharystię sprawował proboszcz parafii Ks. Marek Wojszko. Po jej zakończeniu wszyscy udali się do szkoły. P. Dyrektor A. Malinowska podziękowała uczniom i ich rodzicom za ciężką i wytrwałą pracę. Wręczyła nagrody, dyplomy i świadectwa dla wyróżniających się uczniów. Uczniowie klas IV-VII przedstawili humorystyczne fragmenty najciekawszych lekcji z roku szkolnego i powitali wakacje piosenką. Podziękowali nauczycielom kwiatami i pożegnali się z nauczycielami i po raz ostatni usłyszeli dzwonek. A ten tym raz będzie zapowiedzią naprawdę długiej przerwy wakacyjnej.  Uczniowie będą mieli jedne z najdłuższych wakacji, które potrwają 73 dni!

 • Wycieczka Augustów- Sejny-Wigry-Suwałki

  Wycieczka Augustów- Sejny-Wigry-Suwałki
  28.05.2018

  28 maja wybraliśmy się na wycieczkę szlakiem: Augustów- Sudzieniczna- -Sejny- Wigry-Suwałki. Rejs statkiem Żeglugi Augustowskiej fragmentem Szlaku Papieskiego. Z pokładu podziwialiśmy bulwary i piękną przyrodę w jej nienaruszonym stanie. Następnie spacer do Sanktuarium Maryjnego  w miejscowości Studzieniczna.  Zdjęcie przy pomniku Papieża Jana Pawła Ii i kościoła. Następnie wyruszyliśmy do Sejn. W bazylice mniejszej p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  znajduje się sanktuarium Matki Bożej Sejneńskiej. Figura jest prawdopodobnie dziełem nieznanego artysty z Gdańska. Pochodzi z XIV lub początku XV w. Należy do oryginalnych przedstawień zwanych madonnami szafkowymi. Prawdopodobnie pełniła niegdyś funkcję ołtarza polowego. Od wysokości ramion, figura jest pionowo rozcięta – po otwarciu szafki uchylone drzwi tworzą poły płaszcza. W centrum znajduje się  przedstawienie Trójcy Świętej: Boga Ojca, ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego pod postacią gołębicy. Na skrzydłach płaszcza przedstawiono natomiast dwóch rycerzy zakonnych w białych płaszczach z czarnymi krzyżami, w otoczeniu grupy ludzi. Przejazd na półwysep wigierski do zabudowań dawnego klasztoru kamedułów. Zwiedzamy architektoniczną perłę Wigier – barokowe założenie klasztorne z kościołem , apartamentami papieskimi, kompleksem eremów.    Kościół był zbudowany z cegły, otynkowany, jednonawowy. Jego długość wynosi 56 m, szerokość 30, zaś wysokość sklepienia 17,5 m. Wewnątrz jest siedem ołtarzy, utrzymanych w stylu rokokowym (za wyjątkiem kaplicy św. Benedykta). Wszystkie mają nowe obrazy, gdyż dawne uległy zniszczeniu i rozproszeniu. Ołtarz główny, w kształcie złoconego monogramu litery M, został odtworzony. Po jego bokach stoją figury św. Benedykta i św. Romualda.Przed prezbiterium jest zejście do krypt, gdzie chowano zmarłych zakonników. Zachowały się nisze z ludzkimi piszczelami sprzed 200 lat. Zakonników nie chowano w trumnach lecz właśnie w niszach, układając ciała na deskach z cegłą pod głową. Gdy wszystkie nisze były zajęte - wyciągano kości i wrzucano je do wspólnej bezimiennej mogiły pod kościołem. Do niszy trafiał następny zmarły. Niestety miejsce to zostało splądrowane przez żołnierzy obu wojen, poszukujących "skarbów”. Kolejnym punktem było zwiedzanie nowoczesnego Muzeum Wigierskiego w Starym Folwarku. Odrestaurowano dawny budynek Stacji Hydrobiologicznej funkcjonującej do września 1939 roku i urządzono Muzeum Wigier. W latach 1927-1939 w budynku tym mieszkał i pracował pionier polskiej limnologii, dr Alfred Lityński. Zapoznaliśmy się z historią terenu parku oraz z bogactwem przyrodniczym i dziedzictwem kulturowym okolic jeziora Wigry. Muzeum jest bardzo ciekawe i warto je odwiedzić. Ostatnim punktem wycieczki były Suwałki i obiad w Mac Donaldzie. Było wyjątkowo i bardzo ciekawie. Szczęśliwi i bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów.

 • Dzień Ziemi

  Dzień Ziemi

  Dnia 20 kwietnia 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Ziemi”. Z tej okazji   SU  zorganizował akcję „Sprzątanie Świata-sprzątanie swojej miejscowości”. Pozbieraliśmy różne śmieci na długości   4 km pobocze dróg. Sprzątaliśmy otoczenie sklepu, klubu oraz parking przy kościele. O godzinie 11.00 rozpoczął się apel , na który zaprosiliśmy przedstawicieli   Nadleśnictwa Knyszyn. Uczniowie przygotowali z okazji „Urodzin  Ziemi” wiersze tematyczne związane z ochroną naszej planety.

  Następnie wysłuchaliśmy występu klasy II pt. „Ścieżka pod górkę”.

  Patrycja wyjaśniła wszystkim w jaki sposób należy segregować odpady:

  # kosz żółty – plastik

  # kosz zielony – szkło

  # kosz czerwony – metal

  # kosz niebieski  - papier

  Po części artystycznej odbyły się zajęcia z p. Tomaszem Gajewskim.  Z Nadleśnictwa Knyszyn. Obejrzeliśmy filmy dotyczące życia zwierząt w lesie widzącymi oczyma wiewiórki. Największe wrażenie wywarł na wszystkich film ukazujący zachowanie ludzi w lesie. Panował tam totalny bałagan. Wokół były porozrzucane różnorodne odpady. Pan z nadleśnictwa poinformował, ze w ciągu roku pracownicy Lasów Państwowych zbierają 1000 wagonów śmieci z lasów.

   

 • PROGRAM Insta.Ling

  PROGRAM Insta.Ling

   

   

  W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do X edycji Programu Insta.Ling wspomagającego szybką naukę języków obcych. Czas trwania IX Edycji to semestr zimowy.

  Do programu dołączyli uczniowie klas 2-3 oraz 4-7.

  Pracę uczniów koordynuje nauczyciel języka angielskiego p. Katarzyna Zdunek.

  https://instaling.pl/ jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu.

  Program dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

  Nauczyciel przynajmniej raz w tygodniu przydziela słówka dla każdej klasy oraz sprawdza systematyczność pracy i postępy uczniów. Uczniowie powinni codziennie wykonywać jedną sesję nauki, która trwa około 5 minut.

  Korzyści z przystąpienia do Programu

  Dla ucznia:

  • możliwość bezpłatnej nauki z Insta.Ling
  • nauka poprzez quiz
  • poziom trudności dostosowany indywidualnie do poziomu ucznia
  • motywowanie do systematycznej pracy
  • Więcej informacji dostępnych na stronie:  https://instaling.pl/ oraz u p. Katarzyny Zdunek.

   

  BARDZO PROSIMY RODZICÓW O ZACHĘCANIE I PRZYPOMINANIE DZIECIOM O CODZIENNYM LOGOWANIU NA STRONIE INSTALING.PL

   

   

   

   

   

   

   

 • Witaj Wiosno

  Witaj Wiosno

   Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to jednocześnie Dzień Wagarowicza - 21.03.2018 roku! Święto wszystkich uczniów, którym tego dnia nie wypada przychodzić do szkoły. Ale my uczniowie ze szkoły w Boguszewie. Chętnie przyszliśmy i wzięliśmy udział w wielu atrakcjach przygotowanych na ten dzień. M.in. wykonanie plakatu w grupach klasowych, wybieraliśmy szkolnego mistrza recytacji, wykonaliśmy Marzannę, piekliśmy kiełbaski, odbył się turniej wiedzy przyrodniczej oraz gry i zabawy sprawnościowe, które dostarczyły najwięcej emocji. Mamy już wiosnę kalendarzową i astronomiczną. Temperatury na zewnątrz jednak nas nie rozpieszczają. Do Polski wracają powoli bociany. Dzień będzie coraz dłuży, a noc krótsza. Witaj wiosno!

   

 • Dzień babci i dziadka

  Dzień babci i dziadka
  19.01.2018

  Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w naszej szkole od wielu lat.  Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na wstępie pani dyrektor – Agata Malinowska przywitała wszystkich ciepłymi słowami, zaprosiła do wysłuchania życzeń oraz wyrazów miłości i wdzięczności w postaci wierszy i piosenek skierowanych do kochanych Babć i Dziadków i oddała głos dzieciom.
  Uczniowie pod kierunkiem p. Eweliny Torebko recytowali wiersze i śpiewali piosenki z lat 70. Nie obyło się bez braw, uśmiechów oraz ukradkiem ocieranych łez. Uroczystość zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych samodzielnie przez ich wnuczęta, poprzez które chciały wyrazić wdzięczność i podziękować Babciom i Dziadkom za obecność w ich życiu oraz za to, że je kochają i wspierają.
  W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości

   

 • Choinka szkolna

  Choinka szkolna

  W czwartek 18 stycznia 2018r uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami bawili się na Choince Szkolnej. Rozpoczęliśmy o godzinie 12:00. Wszystkie dzieci, od przedszkolaków po klasę 7 bawiły się przy muzyce, biorąc udział w wielu konkurencjach i zabawach ruchowych. Była więc zabawa ' w cebulę', wyścig 'bez butów', zabawa 'Czerwony Kapturek" i oczywiście coroczna tradycja - koncert kolęd w wykonaniu poszczególnych klas. Rodzice z dumą słuchali i oglądali występy swoich pociech. Impreza zakończyła się spotkaniem z Mikołajem, który wszystkim grzecznym dzieciom przyniósł oczywiście wyczekiwane prezenty. Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju!!!

 • Spotkanie opłatkowe 2017

  Spotkanie opłatkowe 2017

   22 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe. Każdy, kto się na nim pojawił, został ciepło przyjęty i natychmiast mógł poczuć radosną, rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przede wszystkim osoby samotne, ks. Proboszcz, rodzice, pracownicy szkoły. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor A. Malinowska, która pięknymi słowami o nieprzemijającej wartości Świąt Bożego Narodzenia wprowadziła wszystkich gości w podniosły i wzruszający nastrój. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Na scenę wkroczyli młodzi aktorzy, którzy z wielkim zaangażowaniem wczuwali się w swoje role. Ich wystąpienie wzruszyło, ale także rozbawiło każdego z obecnych gości. Jasełka pokazały prawdę o niezwykłości grudniowych Świąt, kiedy to w stajence na świat przyszedł Zbawiciel. Goście z  radością  włączyli się w śpiew kolęd. Po zakończeniu części artystycznej p. Dyrektor złożyła życzenia świąteczne zgromadzonym na sali gościom. Zwróciła uwagę na ogromną wartość takich spotkań opłatkowych opartych na ciepłej rozmowie, wspólnym śpiewaniu kolęd. Głos zabrał także ks. Proboszcz, który mówił o potrzebie tradycyjnego spędzania Świąt Bożego Narodzenia – dalekich od codziennego zagonienia oraz oferowanych przez nowoczesny świat atrakcji. Kulminacyjny punkt uroczystości stanowiło odczytanie fragmentu Ewangelii wg. Św. Łukasza oraz łamanie się opłatkiem. Goście przekazali sobie ciepłe, szczere i pełne wzajemnej sympatii życzenia, a następnie zasiedli do wigilijnego stołu. Spotkanie w takim gronie, radosny nastrój, a także śpiew kolęd sprawiły, że rozmowy o minionych czasach jeszcze przez kilkanaście  najbliższych minut wypełniały mury szkoły.

 • Spotkanie z Mikołajem z Rovaniemi w Dworku Czarneckiego.

   Spotkanie z Mikołajem z Rovaniemi w Dworku Czarneckiego.
  04.12.2017

  Dnia 3 grudnia 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Boguszewie zostali zaproszeni przez Fundację im. Rodziny Czarneckich na choinkę z Mikołajem, który przybył aż z Rovaniemi.  Uroczystość odbyła się w piękniej sali kryształowej  gdzie panowała bardzo świąteczna atmosfera. W oczekiwaniu na gościa około 200 dzieci bawiło się przy animacjach zorganizowanych przez firmę Fastquad. Zabawie towarzyszyły Smerfy koniecznie z Gargamelem, ku uciesze wszystkich dzieciaków. Przybycie Świętego Mikołaja wywołało ogromną radość wśród najmłodszych i ich opiekunów. Każde dziecko otrzymało paczkę świąteczną z drobnymi upominkami. W rozdawaniu prezentów pomagały Śnieżynki. Dzieci bawiły się wyśmienicie i w radosnych nastrojach wróciły do domów.
  Składamy serdeczne podziękowania Fundacji im. Rodziny Czarneckich za zaproszenie, a Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie wynajmu autokaru.

 • Andrzejki 2017

  Andrzejki 2017
  29.11.2017

  W wigilię św Andrzeja w  szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Dla przedszkolaków i uczniów klas 0-VII był to czas integracji i wspólnej  zabawy. W przerwie uczniowie udali się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców i samych uczniów.Nie mogło zabraknąć również przepowiedni. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Był czas na indywidualne i grupowe występy. Najwięcej braw otrzymały przedszkolaki, ich piosenka deszczowa zachwyciła wszystkich. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka, którą przygotowali członkowie Samorządu Szkolnego. Zabawa trwała od 12.00 do 15.00. Uczniowie bawili się znakomicie. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.

 • Zebranie rodziców

  Zebranie rodziców
  09.11.2017

  We czwartek miało miejsce zebranie rodziców, na którym omówiono bieżące sprawy szkoły. Wyniki w nauce uczniów, frekwencję oraz pomoc uczniom  mającym trudności w nauce.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Boguszewie
  Boguszewo 67; 19 - 100 Mońki
 • (+85) 716 13 02

Galeria zdjęć