Aktualności

2018/19 r.szk 2017/18 rok szkolny 2015/16 Rok szkolny 2014/15 Rok szkolny 2013/14 Rok Szkolny 2012/13 ROK SZKOLNY 2011/12 Rok szkolny 2010/11 Rok szkolny 2009/10 rok szkolny 2008/09 rok szkolny 2007/2008

Konkursy

Rok szkolny 2010/11

 

 

 

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ 2011

 

W piątek 17.06.2011 pięc dziewcząt z naszej szkoły wzięło udział w konkursie piosenki angielskiej w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach będącym częścią projektu 'Play and Learn - II edycja".

Konkurs piosenki angielskiej oceniał nie tylko predyspozycje wokalne i językowe, ale również prezencję, strój i wrażenie artystyczne. Do konkursu zgłosili się soliści i zespoły z siedmiu szkół (SP1 i SP2 Mońki, SP Boguszewo, SP Downary, SP Goniądz, SP Jasionówka, SP Kulesze). Przed uczniowską publicznością wystąpiło 11 solistów i 10 zespołów 2-3 osobowych.  

Zgłosiliśmy do konkursu pięc dziewczyn: dwie grupy oraz jedną solistkę. Nasze dziewczęta wykonały przygotowane przez siebie utwory oraz wysłuchały wykonawców z pozstałych szkół. W konkurencji zespołów klas 4-6 trzecie miejsce zajął zespół Sylwii Torebko i Dominiki Mikiewicz. Wyróżnienie otrzymał również zespół Dominiki Ciborowskiej i Kingi Łaniewskiej. W kategorii solistów klas 4-6 Klaudia Sienkiewicz została również wyróżniona.  Dziewczyny otrzymały dyplomy oraz nagrody, a także gromkie owacje od publiczności. Także nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu otrzymali podziękowania i gratulacje.

Cała impreza bardzo się nam podobała -  w kolejnej edycji zamierzamy wystapic jeszcze liczniej i oczywiście powalczyc o lepsze pozycje.

Gratulacje naszym odważnym i pracowitym dziewczętom:)

 

                                       Opiekun grupy śpiewającej po angielsku - p. Katarzyna Zdunek

 

 

 

                     

 

MŁODZIEŻ ZAPBIEGA POŻAROM   2011

-
24 marca w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach odbyły się eliminacje powiatowe 34 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy wywalczyli czołowe miejsca podczas finałów gminnych. Otwarcia konkursu dokonał Komendant Powiatowy PSP w Mońkach bryg. Maciej Bolek. Jury pod przewodnictwem Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej kpt. Cezarego Grygo po przeprowadzeniu testów pisemnych i ustnych zakwalifikowało niżej wymienione osoby do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w dniu 28 kwietnia w Piątnicy w powiecie łomżyńskim:

  • Piotr Hryniewicki – Szkoła Podstawowa w Boguszewie i Karolina Paniczko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach.
     

       Sandra  Matan z klasy VI  zajęła III miejsce, Mateusz Rożko z klasy V wywalczył miejsce VII.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe . Podczas podsumowania konkursu Przewodniczący komisji podziękował opiekunom za przygotowanie uczniów do turnieju oraz życzył zwycięzcom godnego reprezentowania powiatu monieckiego na szczeblu wojewódzkim.

  KONKURS PLASTYCZNY  "MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z UTWORÓW MARII KONOPNICKIEJ"

      Luty 2011r.  Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Mońkach. Zadaniem uczestnika było przedstawić ulubioną postać z utworów Marii Konopnickiej dowolną techniką. Nasi uczniowie zgłosili 7 prac. Wszyscy otrzymali  podziękowania, nagrody i wyróznienia.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Boguszewie
    Boguszewo 67; 19 - 100 Mońki
  • (+85) 716 13 02

Galeria zdjęć