KOŁO KALIGRAFII i KOŁO CZYTELNICZE

Koło Kaligrafii i czytelnicze

Lubisz wiersze, czytać książki pisać wiersze, a może pisanie jest Twoją pasją?  Marzysz  o pracy w gazecie lub prowadzic bloga?  przyjdź koniecznie na  zajęcia.

Celem działalności koł jest przyśpieszenie rozwoju ucznia z  klasy III, IV-VI  a w szczególności rozwijanie jego predyspozycji  ładnego pisania i poprawnego czytania. Działania nastawione są na wyposażenie uczniów w większy zakres wiedzy i umiejętności z  pisania i czytania,trenowanie głosu.   Realizacja programu zachęca do podejmowania twórczych działań, wzmaga aktywność i samodzielność ucznia.

Uczniowie poszerzają wiedzę w zakresie znajomości i umiejętności  recytacji, deklamacji, pisania, kaligrafii, spełniają swoje marzenia, pasje.
 Spotkanie odbywa się w każdą środę w godz 1150-1235. i poniedziałek 1150-1235

Opiekunem koła jest Bernadetta Olszewska