KOŁO KALIGRAFII DZIENNIKARSKIEJ

Koło Kaligrafii i dziennikarskie

Lubisz wiersze, czytać książki pisać wiersze, a może pisanie jest Twoją pasją?  Marzysz  o pracy w gazecie lub prowadzic bloga?  przyjdź koniecznie na  zajęcia.

Celem działalności koła jest przyśpieszenie rozwoju ucznia z  klasy V-VI  a w szczególności rozwijanie jego predyspozycji  ładnego pisania i poprawnego czytania. Działania nastawione są na wyposażenie uczniów w większy zakres wiedzy i umiejętności związanych z pracą dziennikarza.  Realizacja programu zachęca do podejmowania twórczych działań, wzmaga aktywność i samodzielność ucznia.

Uczniowie poszerzają wiedzę w zakresie znajomości i umiejętności  recytacji,deklamacji, pisania, kaligrafii, spełniają swoje marzenia, pasje.
 Spotkanie odbywa się w każdy środę w godz 0950-1035. Opiekunem koła jest Bernadetta Olszewska

• Szkoła Podstawowa w Boguszewie
    Boguszewo 67; 19 - 100 Mońki